Úspěchy našich členů

2018

  • Berná Daniela – Cesar z Vltavského kraje – ZOP, ZZO, BH
  • Brázdová Blanka
    • Chucky Aykmar – IPO3
    • Al Capone Seahawk – IPO2, IPO3
  • Holuška Milan – Unique Usher Harpagon – ZPU-1
  • Hutterová Olivia – Cedric Diggory Chesway – ZOP, NW-UZ, NW-NZ
  • Jandová Michaela – Genesis Seahawk – AD
  • Junková Kristýna – Graffiti Seahawk – ZPU-1, LA1, ZZO1, LA2
  • Kraus Lukáš – Al Capone Seahawk – IPO1,
  • Lacko Veronika – Roxy – ZZO
  • Mlejnková Veronika – Warlock of Ambassador Sun – ZOP
  • Němcová Petra – Apocalyptica Gracious Support – ZOP
  • Prokop Radek – Barry Natura Viva – ZOP
  • Rytychová Lenka – Etharon Corso Bajer – UPr1
  • Šístková Jindřiška – Amica Canis Mayrau – ZM, IPO-V

2017

  • Berná Daniela – Axa Czech Ja-Ka – BH
  • Brázdová Blanka – Chucky Aykmar – IPO 1, IPO 2
  • Čákora Jiří – Debbie Grayblack – ZVV1
  • Drábková Šimona
    • Aša Rozivoj – FH1, FH2, IPO2, NW-NZ, NW-UZ, NW-WZ, NW-DZ, F2, MR border kolií dle IPO3 – 2.místo, titul vicemistr ČR
    • Karin – BH, ZZO, ZM, OBZ, MD1, MD2,MD3, HtM1, HtM2,HtM3, F1, DwD1, DwD2, NW-NZ, NW- N1, NW-UZ, NW-U1,NW-DZ,NW-D1, NW-WZ, NW-W1
  • Hamouzová Barbora – Ziw s Daskonu – BH, ZM, IPO 1
  • Holuška Milan – Unique Usher Harpagon – ZOP, BH, SPr1
  • Jandová Michaela – Genesis Seahawk – ZZO, ZM, BH
  • Junková Kristýna
    • Quent z Budské samoty – ZPU-1, ZZO2
    • Graffiti Seahawk – ZOP, BH, OB-Z
  • Linhartová Kateřina – Pax Daxis – FPr1
  • Michálková Martina – Ebony Seahawk – ZOP
  • Prokop Radek – Barry Natura Viva – ZZO
  • Svobodová Aneta – Bady Anilorak – ZZO
  • Šístková Jindřiška – Amica Canis Mayrau – ZZO, ZZO1, BH

2016

  • Berná Daniela – Axa Czech Ja-Ka – AD, ZZO
  • Brázdová Blanka
    • Casper v.d. Burg Singidunum – IPO 1, IPO 2
    • Chucky Aykmar – BH, AD
  • Jandová Michaela
    • Borrego z Podhořanských kopců – ZOP
    • Genesis Seahawk – ZOP
  • Junková Kristýna
    • Quent z Budské samoty – ZZO 1, Upr 2, Upr 3, AD
    • Graffiti Seahawk – ZZO
  • Kraus Lukáš – Hopsinka Anrebri – IPO 3
  • Michálková Martina
    • Ebony Seahawk – AD
    • Condor Black Prim – AD
  • Svobodová Aneta – Ayko Ebidix – ZM
  • Trauškeová Lenka – Bonnie Edazri Loci – ZZO

2015

  • Filip Fiala – Ann-Sharia HaRa Něžný barbar – ZM, BH, SPr1
  • Iveta Malá – Atilla HaRa Něžný barbar –  ZM, BH, IPO-VO
  • Marie Werthaimová – Crux-Ebidix Navare Prim – ZM, BH, IPO-VO
  • Michaela Jandová – Borrego z Podhořanských kopců – ZM, BH
  • Daniela Berná – Bona Vyhřátý pelíšek – ZPS1, FPr 3
  • Kristýna Junková – Quent z Budské samoty – ZPS1, OB1
  • Brázdová Blanka – Casper v.d. Burg Singidunum – BH, IPO1
  • Petra Bašusová – Asberry Na3 – DwD1, F1, AD
  • Tereza Mulačová – Baghira Hali Gali – OB-Z
  • Lukáš Kraus – Hopsinka Anrebri – BH, IPO1,2

2014

  • Berná Daniela – Bona Vyhřátý pelíšek – FPr2, Spr1
  • Brázdová Blanka – Barny Seahawk – ZM, FPr3 (3.místo MR Hovawartů – FPr3)
  • Hasman Jakub – Gass z Petrova – IPO1
  • Jandová Michaela – Borrego z Podhořanských kopců – ZZO, AD
  • Junková Kristýna – Quent z Budské samoty – FPr2, FPr3, OB-Z, Upr1
  • Pecháčková Kateřina – Ares Chvalský drak – IPO-VO, SPr1
  • Pospíšil Tomáš – Armín Hali Gali – 3.místo MR Hovawartů IPO-FH, 7.místo MS Hovawartů IPO-FH, 5.místo VS na MR stopařů (ZKO Tři Sekery), 12.místoBeskydský stopařský speciál IPO-FH (Frýdlant nad Ostravicí)